.

למה התלמידות שלכם צריכות   צחוקודראמס  ?  
גם התלמידות מספרות:

כיצד תנחילו לתלמידות ערכים ותובנות דרך החוויה הרגשית  ?

סרטון הדגמה - התלמידות מספרות . . . צפייה נעימה !

מורה ותלמידה מתאמנות יחדיו

אם אתם מחפשים                                             
פעילות ייחודית עבור התלמידים שלכם, בגילאי התיכון? אם אתם מחפשים גם הפגה ? גם ערכים לחיים ?  גם תובנות חשובות ?  גם שמחה  כיף והנאה  ? כדאי לכם להקדיש 3.5 דקות לצפייה בסדנא המקסימה הזו! למה ? כי בפעילות הזו יש לכם הזדמנות להנחיל לתלמידים תובנות וערכים בצורה הכי נכונה – דרך החוויה הרגשית שלהם.
ידוע כי אנשים לא תמיד יזכרו מה שאמרת להם –
אך לעולם לא ישכחו איך גרמת להם להרגיש.

סדנת הצחוקודראמס משלבת את המיומנויות  הטובות והמבריאות של שתי טכניקות:                                          דראמס אלייב    ו יוגה צחוק  , גם לגוף וגם לנפש.

הדראמס אלייב הינו ענף ספורט חדש יעיל ומהנה. כפי שאתם רואים הפעילות מתרחשת ע"י הקשות קצביות עם מקלות תיפוף על כדורי פיזיו ענקיים.  ועל כן  הדראמס  אלייב  מביא  ל 30% יותר שריפת שומנים מכל ענף אירובי אחר בשל התנועה הבלתי פוסקת של  הידיים הרגלים ומרכז הגוף. אבל אין זה העיקר:  
נמצא 
כי זהו הספורט היחיד,  המביא לשיפור ניכר בפיתוח  ושיפור תיפקודי  המוח.

פעילות התיפוף הקצבית המשולבת במוזיקה יוצרת  סינכרון של שתי ההמיספרות של המוח  המביא לשיפור משמעותי של תפקודי המוח  כגון  הזיכרון, הריכוז, הלמידה ,היצירתיות,  הקואורדינציה.

ואכן  במהלך השנים הוכח  כי  באימון כזה הילדים מפתחים יכולות חברתיות, אינטליגנציה רגשית ויכולות מוטוריות. מלבדהתועלת בשמירה על הכושר ופיתוח  הגוף  , יש  תרומה  ניכרת לקואורדינציה  , כושר הלימוד,   הזיכרון והריכוז של הילדים. 

אחד היתרונות הבולטים של האימון ביוגה צחוק הוא תרומתו לפעילות המוח. המוח זקוק ל25% יותר חמצן מיתר אברי הגוף עבור פעילותו הנורמלית. ברגע שמפעילים את רפלקס הצחוק ובפרט באופן יזום - מחדירים יותר חמצן למוח, וזה משפר מאד את תיפקודיו. בשל כך אנו עירניים יותר ומרוכזים יותר. עובדה המעלה את תפוקת העבודה ואת ההצלחה בלימודים.
השילוב עם היוגה צחוק מאפשר לתלמידים להתוודע ולחוות את היתרון העצום של האימון והשליטה על רפלקס הצחוק שלהם, באופן קל יותר, היות והכדור עם המקלות משמשים כעין אמתלה להפעלת תרגילי הצחוק.
המסר החזק המועבר לתלמידים עם אימון הצחוק הוא שניתן לתכנן צחוק יזום
מתוך מטרה מכוונת של להיות בשמחה, מתוך מטרה להרגיע פחדים וחרדות למשל מבחינות , בגרויות או עומס בלימודים. מתוך מטרה להרגיע כאבים פיזיים וגם להפחית כעסים.
פה בסרטון הנ"ל   תוכלו להתרשם בעצמיכם מדברי התלמידות המתארות את החוויה שלהן מהנלמד בסדנא.
לסיכום  הצחוקודראמס  משלב מיומנויות  טובות ומבריאות של שתי השיטות:  דראמס אלייב ויוגה צחוק  ,
גם מעורר גם משחרר וגם מרגיע! 
אימון בצחוקודראמס משדרג את אורח חיינו ובריאותינו , נפש בריאה יותר בגוף בריא יותר המשולבים בשמחה והנאה ושחרור.

לסרטון מקצועי המסביר ומדגים את תועלות הצחוקודראמס  - באתר שלי  בעמוד הצחוקודראמס.

 

 

לך הרכזת החברתית , המנהלת , המורה  , המחנכת .. 

נא השאירי פרטים ללא התחייבות 

בע"ה אתקשר אלייך לעוד פרטים !

052-3587872

שם *
משפחה *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *
שם האולפנה והישוב
תפקיד באולפנה

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.